T-51382D064-FW-P-AC
| Panel Model | T-51382D064-FW-P-AC |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51382D064-FW-P-AC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 129.6×97.44 mm |
| Outline | 175×126.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 180:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-51382D064-FW-P-AC.
OPTREX T-51382D064-FW-P-AC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51382D064-FW-P-AC pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51382D064-FW-P-AC or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51382D064-FW-P-AC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-51382D064-FW-P-AC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51382D064-FW-P-AC pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51382D064-FW-P-AC or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51382D064-FW-P-AC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-51382D064-FW-P-AC"
- OPTREX T-51382D064-FW-P-AC
- T-51382D064-FW-P-AC datasheet
- T-51382D064-FW-P-AC image
- T-51382D064-FW-P-AC price
- T-51382D064-FW-P-AC distributor

