T-51440GL070H-FW-AF
| Panel Model | T-51440GL070H-FW-AF |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AF Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×87.048 mm |
| Outline | 164.9×101.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 150:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-51440GL070H-FW-AF.
OPTREX T-51440GL070H-FW-AF are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51440GL070H-FW-AF pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51440GL070H-FW-AF or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51440GL070H-FW-AF distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-51440GL070H-FW-AF are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51440GL070H-FW-AF pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51440GL070H-FW-AF or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51440GL070H-FW-AF distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-51440GL070H-FW-AF"
- OPTREX T-51440GL070H-FW-AF
- T-51440GL070H-FW-AF datasheet
- T-51440GL070H-FW-AF image
- T-51440GL070H-FW-AF price
- T-51440GL070H-FW-AF distributor

