T-51511D150-FW-A-AD
| Panel Model | T-51511D150-FW-A-AD |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AD Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 326×255 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 450:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-51511D150-FW-A-AD.
OPTREX T-51511D150-FW-A-AD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51511D150-FW-A-AD pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51511D150-FW-A-AD or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51511D150-FW-A-AD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-51511D150-FW-A-AD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51511D150-FW-A-AD pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51511D150-FW-A-AD or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51511D150-FW-A-AD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-51511D150-FW-A-AD"
- OPTREX T-51511D150-FW-A-AD
- T-51511D150-FW-A-AD datasheet
- T-51511D150-FW-A-AD image
- T-51511D150-FW-A-AD price
- T-51511D150-FW-A-AD distributor

