T-51752GL035J-T-AFN
| Panel Model | T-51752GL035J-T-AFN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51752GL035J-T-AFN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 71.59×52.65 mm |
| Outline | 80.6×59.35 mm |
| Surface | Reflection 2.0% (Typ.) |
| Contrast Ratio | 150:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 24 pins |
| Input Voltage | 5.0/5.0/15.0/-15.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-51752GL035J-T-AFN.
OPTREX T-51752GL035J-T-AFN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51752GL035J-T-AFN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51752GL035J-T-AFN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51752GL035J-T-AFN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-51752GL035J-T-AFN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51752GL035J-T-AFN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51752GL035J-T-AFN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51752GL035J-T-AFN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-51752GL035J-T-AFN"
- OPTREX T-51752GL035J-T-AFN
- T-51752GL035J-T-AFN datasheet
- T-51752GL035J-T-AFN image
- T-51752GL035J-T-AFN price
- T-51752GL035J-T-AFN distributor

