T-51991GD015-MLW-AIN
| Panel Model | T-51991GD015-MLW-AIN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.46 inch, 176×132 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51991GD015-MLW-AIN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 29.568×22.176 mm |
| Outline | 35.47×33.18 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 80:1 (Typ.)(Transmissive) 10:1 (Min.)(Reflective) |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/35/35/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | CPU , 22 pins |
| Input Voltage | 3.0/3.3V (Typ.)(VDD/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN.
OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-51991GD015-MLW-AIN"
- OPTREX T-51991GD015-MLW-AIN
- T-51991GD015-MLW-AIN datasheet
- T-51991GD015-MLW-AIN image
- T-51991GD015-MLW-AIN price
- T-51991GD015-MLW-AIN distributor

