T-55105D121J-FW-A-ABN
| Panel Model | T-55105D121J-FW-A-ABN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-55105D121J-FW-A-ABN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 245.76×184.32 mm |
| Outline | 280×219×18.3 mm |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Response Time | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN.
OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-55105D121J-FW-A-ABN"
- OPTREX T-55105D121J-FW-A-ABN
- T-55105D121J-FW-A-ABN datasheet
- T-55105D121J-FW-A-ABN image
- T-55105D121J-FW-A-ABN price
- T-55105D121J-FW-A-ABN distributor

