T-55149GD030J-MLW-AQN
| Panel Model | T-55149GD030J-MLW-AQN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-55149GD030J-MLW-AQN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 38.88×64.8 mm |
| Outline | 47.28×76.4 mm |
| Surface | Antiglare, Antireflection |
| Contrast Ratio | 25:1 (Typ.)(Transmissive) 11:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 23/53 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 30/40/35/30 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU/RGB/SPI , 45 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN.
OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-55149GD030J-MLW-AQN"
- OPTREX T-55149GD030J-MLW-AQN
- T-55149GD030J-MLW-AQN datasheet
- T-55149GD030J-MLW-AQN image
- T-55149GD030J-MLW-AQN price
- T-55149GD030J-MLW-AQN distributor

