T-55788GD121J-LW-ACN
| Panel Model | T-55788GD121J-LW-ACN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-55788GD121J-LW-ACN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 246×184.5 mm |
| Outline | 260.5×203.3 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 850:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN.
OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-55788GD121J-LW-ACN"
- OPTREX T-55788GD121J-LW-ACN
- T-55788GD121J-LW-ACN datasheet
- T-55788GD121J-LW-ACN image
- T-55788GD121J-LW-ACN price
- T-55788GD121J-LW-ACN distributor

