T-57152GD042H-LW-AAN
| Panel Model | T-57152GD042H-LW-AAN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.2 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-57152GD042H-LW-AAN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 92.88×52.632 mm |
| Outline | 102.5×67 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 13/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN.
OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-57152GD042H-LW-AAN"
- OPTREX T-57152GD042H-LW-AAN
- T-57152GD042H-LW-AAN datasheet
- T-57152GD042H-LW-AAN image
- T-57152GD042H-LW-AAN price
- T-57152GD042H-LW-AAN distributor

