T320XVN05.0

| Panel Model | T320XVN05.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T320XVN05.0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO T320XVN05.0.
AUO T320XVN05.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T320XVN05.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T320XVN05.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T320XVN05.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO T320XVN05.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T320XVN05.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T320XVN05.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T320XVN05.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T320XVN05.0"
- AUO T320XVN05.0
- T320XVN05.0 datasheet
- T320XVN05.0 image
- T320XVN05.0 price
- T320XVN05.0 distributor
