T470HVN02.0

| Panel Model | T470HVN02.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T470HVN02.0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1039.68×584.82 mm |
| Outline | 1078.6×626 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 4000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO T470HVN02.0.
AUO T470HVN02.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T470HVN02.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T470HVN02.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T470HVN02.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO T470HVN02.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T470HVN02.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T470HVN02.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T470HVN02.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T470HVN02.0"
- AUO T470HVN02.0
- T470HVN02.0 datasheet
- T470HVN02.0 image
- T470HVN02.0 price
- T470HVN02.0 distributor

