TF128128-05-0

| Panel Model | TF128128-05-0 |
|---|---|
| Panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.1 inch, 128×128 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TF128128-05-0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 19.584×19.584 mm |
| Outline | 25.3×27.164×3.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 45% |
| Response Time | 12.5/12.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 30 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AMPIRE TF128128-05-0.
AMPIRE TF128128-05-0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE TF128128-05-0 pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE TF128128-05-0 or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE TF128128-05-0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AMPIRE TF128128-05-0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE TF128128-05-0 pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE TF128128-05-0 or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE TF128128-05-0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TF128128-05-0"
- AMPIRE TF128128-05-0
- TF128128-05-0 datasheet
- TF128128-05-0 image
- TF128128-05-0 price
- TF128128-05-0 distributor

