TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E
| Panel Model | TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 34.848×43.56 mm |
| Outline | 38.26×51.65×4.45 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | CPU |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E.
TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E"
- TRULY TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E
- TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E datasheet
- TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E image
- TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E price
- TFT-GG1N1315UTSW-W-TP-E distributor

