TFT1P3320-W-E
| Panel Model | TFT1P3320-W-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 220×176 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFT1P3320-W-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 38.28×30.62 mm |
| Outline | 46.4×42.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 38 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY TFT1P3320-W-E.
TRULY TFT1P3320-W-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT1P3320-W-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT1P3320-W-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT1P3320-W-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY TFT1P3320-W-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT1P3320-W-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT1P3320-W-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT1P3320-W-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFT1P3320-W-E"
- TRULY TFT1P3320-W-E
- TFT1P3320-W-E datasheet
- TFT1P3320-W-E image
- TFT1P3320-W-E price
- TFT1P3320-W-E distributor

