TFT800480-22-E
| Panel Model | TFT800480-22-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFT800480-22-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 152.4×91.44 mm |
| Outline | 165×106.4×7.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 14.1 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Input Voltage | 3.3/12.0V (Typ.)(VDD/VDDA) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY TFT800480-22-E.
TRULY TFT800480-22-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT800480-22-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT800480-22-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT800480-22-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY TFT800480-22-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT800480-22-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT800480-22-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT800480-22-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFT800480-22-E"
- TRULY TFT800480-22-E
- TFT800480-22-E datasheet
- TFT800480-22-E image
- TFT800480-22-E price
- TFT800480-22-E distributor

