TFTMD54120CBB

| Panel Model | TFTMD54120CBB |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.2 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFTMD54120CBB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 430.08×322.56 mm |
| Outline | 487.3×364.4×37.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TFTMD54120CBB.
HITACHI TFTMD54120CBB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD54120CBB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD54120CBB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD54120CBB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TFTMD54120CBB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD54120CBB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD54120CBB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD54120CBB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFTMD54120CBB"
- HITACHI TFTMD54120CBB
- TFTMD54120CBB datasheet
- TFTMD54120CBB image
- TFTMD54120CBB price
- TFTMD54120CBB distributor

