TFTMD80120CBB

| Panel Model | TFTMD80120CBB |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1280×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFTMD80120CBB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 687.36×412.42 mm |
| Outline | 764×465 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 30/30 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TFTMD80120CBB.
HITACHI TFTMD80120CBB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD80120CBB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD80120CBB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD80120CBB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TFTMD80120CBB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD80120CBB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD80120CBB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD80120CBB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFTMD80120CBB"
- HITACHI TFTMD80120CBB
- TFTMD80120CBB datasheet
- TFTMD80120CBB image
- TFTMD80120CBB price
- TFTMD80120CBB distributor

