TM022HDHT1-00

| Panel Model | TM022HDHT1-00 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM022HDHT1-00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ECB, Normally White, Transflective |
| Active Area | 33.84×45.12 mm |
| Outline | 40.6×56.6 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 120:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 30% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 40/45/48/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 39 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM022HDHT1-00.
TIANMA TM022HDHT1-00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022HDHT1-00 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022HDHT1-00 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022HDHT1-00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM022HDHT1-00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022HDHT1-00 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022HDHT1-00 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022HDHT1-00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM022HDHT1-00"
- TIANMA TM022HDHT1-00
- TM022HDHT1-00 datasheet
- TM022HDHT1-00 image
- TM022HDHT1-00 price
- TM022HDHT1-00 distributor
