TM023KDZ05

| Panel Model | TM023KDZ05 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM023KDZ05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 46.75×35.06 mm |
| Outline | 51×45.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 65/65/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 36 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM023KDZ05.
TIANMA TM023KDZ05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDZ05 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDZ05 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDZ05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM023KDZ05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDZ05 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDZ05 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDZ05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM023KDZ05"
- TIANMA TM023KDZ05
- TM023KDZ05 datasheet
- TM023KDZ05 image
- TM023KDZ05 price
- TM023KDZ05 distributor

