TM032PDHV04

| Panel Model | TM032PDHV04 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM032PDHV04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 44.64×66.96 mm |
| Outline | 50.24×77.1 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 55% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 39 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM032PDHV04.
TIANMA TM032PDHV04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM032PDHV04 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM032PDHV04 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM032PDHV04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM032PDHV04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM032PDHV04 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM032PDHV04 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM032PDHV04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM032PDHV04"
- TIANMA TM032PDHV04
- TM032PDHV04 datasheet
- TM032PDHV04 image
- TM032PDHV04 price
- TM032PDHV04 distributor

