TM043YYSP02

| Panel Model | TM043YYSP02 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM043YYSP02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 56.16×93.6 mm |
| Outline | 59.16×100.85 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | , CIE1931 67% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest HX8369-A, ILI9801, SSD2085 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM043YYSP02.
TIANMA TM043YYSP02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM043YYSP02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM043YYSP02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM043YYSP02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM043YYSP02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM043YYSP02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM043YYSP02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM043YYSP02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM043YYSP02"
- TIANMA TM043YYSP02
- TM043YYSP02 datasheet
- TM043YYSP02 image
- TM043YYSP02 price
- TM043YYSP02 distributor

