TM050NYS20

| Panel Model | TM050NYS20 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM050NYS20 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 110.88×62.832 mm |
| Outline | 117.46×73 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 48% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest ILI6482C |
| Input Voltage | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/PVDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM050NYS20.
TIANMA TM050NYS20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050NYS20 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050NYS20 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050NYS20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM050NYS20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050NYS20 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050NYS20 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050NYS20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM050NYS20"
- TIANMA TM050NYS20
- TM050NYS20 datasheet
- TM050NYS20 image
- TM050NYS20 price
- TM050NYS20 distributor

