TV320BE-B31
| Panel Model | TV320BE-B31 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TV320BE-B31 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 725×423 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 66% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand TV320BE-B31.
No Brand TV320BE-B31 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand TV320BE-B31 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand TV320BE-B31 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand TV320BE-B31 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand TV320BE-B31 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand TV320BE-B31 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand TV320BE-B31 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand TV320BE-B31 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TV320BE-B31"
- No Brand TV320BE-B31
- TV320BE-B31 datasheet
- TV320BE-B31 image
- TV320BE-B31 price
- TV320BE-B31 distributor

