TX13D04VM2CAA

| Panel Model | TX13D04VM2CAA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX13D04VM2CAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 101.76×76.32 mm |
| Outline | 119.4×89.1×9.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX13D04VM2CAA.
HITACHI TX13D04VM2CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX13D04VM2CAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX13D04VM2CAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX13D04VM2CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX13D04VM2CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX13D04VM2CAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX13D04VM2CAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX13D04VM2CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX13D04VM2CAA"
- HITACHI TX13D04VM2CAA
- TX13D04VM2CAA datasheet
- TX13D04VM2CAA image
- TX13D04VM2CAA price
- TX13D04VM2CAA distributor

