TX20D26VM0AQA

| Panel Model | TX20D26VM0AQA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX20D26VM0AQA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 174×104.4 mm |
| Outline | 190×121.26 mm |
| Surface | Antiglare, Antireflection |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 26 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX20D26VM0AQA.
HITACHI TX20D26VM0AQA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX20D26VM0AQA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX20D26VM0AQA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX20D26VM0AQA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX20D26VM0AQA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX20D26VM0AQA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX20D26VM0AQA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX20D26VM0AQA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX20D26VM0AQA"
- HITACHI TX20D26VM0AQA
- TX20D26VM0AQA datasheet
- TX20D26VM0AQA image
- TX20D26VM0AQA price
- TX20D26VM0AQA distributor

