TX38D83VC1FAB

| Panel Model | TX38D83VC1FAB |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX38D83VC1FAB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX38D83VC1FAB.
HITACHI TX38D83VC1FAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX38D83VC1FAB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX38D83VC1FAB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX38D83VC1FAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX38D83VC1FAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX38D83VC1FAB pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX38D83VC1FAB or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX38D83VC1FAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX38D83VC1FAB"
- HITACHI TX38D83VC1FAB
- TX38D83VC1FAB datasheet
- TX38D83VC1FAB image
- TX38D83VC1FAB price
- TX38D83VC1FAB distributor

