TX54D82MC0BAA

| Panel Model | TX54D82MC0BAA |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2560×2048 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX54D82MC0BAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 422.4×337.92 mm |
| Outline | 459.8×375.3×43.5 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | Grayscale (10-bit) |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Min.)(CR≥50) (L/R/U/D) |
| Frequency | 50Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI TX54D82MC0BAA.
JDI TX54D82MC0BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX54D82MC0BAA pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX54D82MC0BAA or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX54D82MC0BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI TX54D82MC0BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX54D82MC0BAA pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX54D82MC0BAA or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX54D82MC0BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX54D82MC0BAA"
- JDI TX54D82MC0BAA
- TX54D82MC0BAA datasheet
- TX54D82MC0BAA image
- TX54D82MC0BAA price
- TX54D82MC0BAA distributor

