TXW021
| Panel Model | TXW021 |
|---|---|
| Panel Brand | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.69×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 2500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | TBD |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHILIN TXW021.
CHILIN TXW021 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHILIN TXW021 pdf datasheet or detailed specifications of the CHILIN TXW021 or other CHILIN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHILIN TXW021 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHILIN TXW021 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHILIN TXW021 pdf datasheet or detailed specifications of the CHILIN TXW021 or other CHILIN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHILIN TXW021 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TXW021"
- CHILIN TXW021
- TXW021 datasheet
- TXW021 image
- TXW021 price
- TXW021 distributor

