AM-240320D4TOQW-00H(R)

| Panel Modeli | AM-240320D4TOQW-00H(R) |
|---|---|
| Panel Markası | AMPIRE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320D4TOQW-00H(R) Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 48.6×64.8 mm |
| Anahat | 55.64×77.3×5.1 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 250:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 39/15/63/63 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 6S1P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 45 pins |
| Giriş gerilimi | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R)'in özel stoklama distribütörüdür.
AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R) yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R) pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R) ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-240320D4TOQW-00H(R) distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R) yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R) pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R) ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-240320D4TOQW-00H(R) distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"AM-240320D4TOQW-00H(R)" için ilgili anahtar kelimeler
- AMPIRE AM-240320D4TOQW-00H(R)
- AM-240320D4TOQW-00H(R) veri sayfası
- AM-240320D4TOQW-00H(R) resmi
- AM-240320D4TOQW-00H(R) fiyatı
- AM-240320D4TOQW-00H(R) distribütörü

