AM-480272HBTMQW-T61H-I

| Panel Modeli | AM-480272HBTMQW-T61H-I |
|---|---|
| Panel Markası | AMPIRE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×272 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| AM-480272HBTMQW-T61H-I Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 98.7×57.5 mm |
| Anahat | 105.5×67.2×5.98 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 250:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 65/65/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 7S1P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 54 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I'in özel stoklama distribütörüdür.
AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-480272HBTMQW-T61H-I distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-480272HBTMQW-T61H-I distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"AM-480272HBTMQW-T61H-I" için ilgili anahtar kelimeler
- AMPIRE AM-480272HBTMQW-T61H-I
- AM-480272HBTMQW-T61H-I veri sayfası
- AM-480272HBTMQW-T61H-I resmi
- AM-480272HBTMQW-T61H-I fiyatı
- AM-480272HBTMQW-T61H-I distribütörü

