AM-640480GFTNQW-T12H

| Panel Modeli | AM-640480GFTNQW-T12H |
|---|---|
| Panel Markası | AMPIRE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480GFTNQW-T12H Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 115.2×86.4 mm |
| Anahat | 127×98.43×13.18 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 250:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Tepki Süresi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | TTL (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H'in özel stoklama distribütörüdür.
AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-640480GFTNQW-T12H distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-640480GFTNQW-T12H distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"AM-640480GFTNQW-T12H" için ilgili anahtar kelimeler
- AMPIRE AM-640480GFTNQW-T12H
- AM-640480GFTNQW-T12H veri sayfası
- AM-640480GFTNQW-T12H resmi
- AM-640480GFTNQW-T12H fiyatı
- AM-640480GFTNQW-T12H distribütörü

