AM-800600K3TZQW-56H

| Panel Modeli | AM-800600K3TZQW-56H |
|---|---|
| Panel Markası | AMPIRE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600K3TZQW-56H Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 211.2×158.4 mm |
| Anahat | 243×185.6×7.7 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Tepki Süresi | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 7S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H'in özel stoklama distribütörüdür.
AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-800600K3TZQW-56H distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-800600K3TZQW-56H distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"AM-800600K3TZQW-56H" için ilgili anahtar kelimeler
- AMPIRE AM-800600K3TZQW-56H
- AM-800600K3TZQW-56H veri sayfası
- AM-800600K3TZQW-56H resmi
- AM-800600K3TZQW-56H fiyatı
- AM-800600K3TZQW-56H distribütörü

