AM-800600M3TNQW-01H-F

| Panel Modeli | AM-800600M3TNQW-01H-F |
|---|---|
| Panel Markası | AMPIRE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600M3TNQW-01H-F Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 170.4×127.8 mm |
| Anahat | 203×145.5×8.3 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 12S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F'in özel stoklama distribütörüdür.
AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-800600M3TNQW-01H-F distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F pdf veri sayfası için ya da AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F ya da diğer AMPIRE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com AM-800600M3TNQW-01H-F distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"AM-800600M3TNQW-01H-F" için ilgili anahtar kelimeler
- AMPIRE AM-800600M3TNQW-01H-F
- AM-800600M3TNQW-01H-F veri sayfası
- AM-800600M3TNQW-01H-F resmi
- AM-800600M3TNQW-01H-F fiyatı
- AM-800600M3TNQW-01H-F distribütörü

