HSD014B4N1-A00

| Panel Modeli | HSD014B4N1-A00 |
|---|---|
| Panel Markası | HannStar |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,1.45 inch, 128×128 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| HSD014B4N1-A00 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White |
| Aktif Alan | 25.4976×26.496 mm |
| Anahat | 27.7×32.24×1 mm |
| Yüzey | Without Polarizer |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) , CIE1931 54% |
| Tepki Süresi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | |
| Sürücü IC | Suggest ILI9163C, ST7735R |
LCDs-Screen.com HannStar HSD014B4N1-A00'in özel stoklama distribütörüdür.
HannStar HSD014B4N1-A00 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
HannStar HSD014B4N1-A00 pdf veri sayfası için ya da HannStar HSD014B4N1-A00 ya da diğer HannStar LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com HSD014B4N1-A00 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
HannStar HSD014B4N1-A00 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
HannStar HSD014B4N1-A00 pdf veri sayfası için ya da HannStar HSD014B4N1-A00 ya da diğer HannStar LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com HSD014B4N1-A00 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"HSD014B4N1-A00" için ilgili anahtar kelimeler
- HannStar HSD014B4N1-A00
- HSD014B4N1-A00 veri sayfası
- HSD014B4N1-A00 resmi
- HSD014B4N1-A00 fiyatı
- HSD014B4N1-A00 distribütörü

