KCG075VG2BE-G000
| Panel Modeli | KCG075VG2BE-G000 |
|---|---|
| Panel Markası | Kyocera |
| Açıklama | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Panel Tipi | CSTN-LCD |
| KCG075VG2BE-G000 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 151.66×113.74 mm |
| Anahat | 184×139.8×13.2 mm |
| Yüzey | Glare (Haze 0%) |
| Kontrast Oranı | 30:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | Color |
| Tepki Süresi | 270/280 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/20/40 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 75Hz |
| Lamba Tipi | 2 pcs CCFL Optional |
| Sinyal Arabirimi | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |