Genel bakış
Şartname
LB070WV1-TD06

LB070WV1-TD06 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LB070WV1-TD06 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD06 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LB070WV1 (TD)(06) |
LB070WV1-TD06 Mekanik Özellikler
| En-Boy Oranı | 15:9 (H:V) |
|---|---|
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LB070WV1-TD06 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Görüş açısı | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LB070WV1-TD06 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
LB070WV1-TD06 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|
