Genel bakış
Şartname
LC150X01-SL02

LC150X01-SL02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LC150X01-SL02 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LC150X01-SL02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LC150X01 (SL)(02) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LC150X01-SL02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 85 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Ağırlık | 2.10Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 308.2×232.2 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 332.8×262.8 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 22.0 (-0.5,+0.7) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LC150X01-SL02 Optik Özellikler
| Ekran modu | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 410 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LC150X01-SL02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 25.8W (Typ.) |
LC150X01-SL02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 6 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 50K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 560V (Typ.) |
| Lamba Akımı | 7.0mA (Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 23.52W (Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LC150X01-SL02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 192mA (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 2.3W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - DF14H-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
