Genel bakış
Şartname
LC470WUE-SAA1

LC470WUE-SAA1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LC470WUE-SAA1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LC470WUE-SAA1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LC470WUE (SA)(A1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | Inverter-less (Balance board) solution |
LC470WUE-SAA1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 46 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Ağırlık | 14.0/15.0Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 1049.0×593.0 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1096×640 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 50.0 (Typ.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Rear mounting holes (12-M4) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LC470WUE-SAA1 Optik Özellikler
| Ekran modu | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Tepki Süresi | 5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LC470WUE-SAA1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 230.08W (Typ.) |
LC470WUE-SAA1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Direct light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 22 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 50K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 1460/1560/1740V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 30/48/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1140/1483V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LC470WUE-SAA1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8/10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 590±180mA |
| Panel Güç Tüketimi | 7.08/9.24W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
