Genel bakış
Şartname
LC550DUH-PGF1

LC550DUH-PGF1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LC550DUH-PGF1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LC550DUH-PGF1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LC550DUH (PG)(F1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | Surface Luminance, white 3D: 170 cd/m² |
LC550DUH-PGF1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 40 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Ağırlık | 12.9/13.6Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Aktif Alan | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1226×701.1 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 25.0/36.5 (Typ./Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LC550DUH-PGF1 Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Beyaz Varyasyon | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LC550DUH-PGF1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 120Hz |
|---|---|
| Toplam Güç Tüketimi | 68.2W (Typ.) |
LC550DUH-PGF1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Direct light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 23.1±2.1V |
| Lamba Akımı | 50.35/53.0/55.65mA (Min./Typ./Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 63.8/69.6W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LC550DUH-PGF1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | EPI |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | EPI |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 365/475mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 4.4/5.7W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - TF06LC-50S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:50 pins |
