Genel bakış
Şartname
LH200J04-TH11

LH200J04-TH11 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LH200J04-TH11 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LH200J04-TH11 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
LH200J04-TH11 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 141 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:5 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Ağırlık | 3.1±0.31g |
| Yüzey | Without Polarizer |
| Aktif Alan | 31.68×39.6 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 35.68×47.33 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 0.8±0.05 mm |
| Manzara veya Portre | Portrait type |
| Dokunmatik panel | Without |
LH200J04-TH11 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Renk Gamı | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 45/45/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 12 o'clock |
| Geçirgenlik | 16.5% (Typ.)(without Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LH200J04-TH11 Elektronik Özelliği
| Sürücü IC | COG Suggest R61503U, LGDP4524 |
|---|
LH200J04-TH11 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
