Genel bakış
Şartname
LM150X05-B2

LM150X05-B2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM150X05-B2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM150X05-B2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM150X05 (B2) |
LM150X05-B2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 85 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LM150X05-B2 Optik Özellikler
| Ekran modu | Transmissive |
|---|---|
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM150X05-B2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
