Genel bakış
Şartname
LM170E01-TLAB

LM170E01-TLAB Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM170E01-TLAB |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM170E01-TLAB Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM170E01 (TL)(AB) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM170E01-TLAB Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 96 PPI |
| En-Boy Oranı | 5:4 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM170E01-TLAB Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM170E01-TLAB Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LM170E01-TLAB Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
LM170E01-TLAB Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
