Genel bakış
Şartname
LM220W1-A2MN

LM220W1-A2MN Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM220W1-A2MN |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1600×1024 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM220W1-A2MN Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM220W1 (A2MN) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM220W1-A2MN Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1600(RGB)×1024 (WSXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 86 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.098×0.294 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.294×0.294 mm (H×V) |
| Ağırlık | 5.00Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 470.4×301.1 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 474.4×306.1 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 542×375 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 35.3 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM220W1-A2MN Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 180 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 25/35 (Max.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM220W1-A2MN Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LM220W1-A2MN Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 4 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 20K(Typ.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 830/860/1070V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1400/2100V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM220W1-A2MN Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TMDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Single Link TMDS |
| Panel için Giriş Voltajı | 15.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.8/1.0A (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | molex - 52515-2011, Pitch:1.27 mm, Pin:20 pins |
| 3D Ekran |
