Genel bakış
Şartname
LM238WR2-SPA1

LM238WR2-SPA1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM238WR2-SPA1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 3840×2160 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM238WR2-SPA1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM238WR2 (SP)(A1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM238WR2-SPA1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 185 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.04575×0.13725 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.13725×0.13725 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.85/1.94Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 527.04×296.46 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 530.2×299.6 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 545×323.4 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 8.4/12.5 (Typ./Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM238WR2-SPA1 Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 310 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | sRGB |
| Tepki Süresi | 7/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM238WR2-SPA1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 30.1W (Typ.) |
LM238WR2-SPA1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 16S4P |
| Lamba Şekli | 4 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 48.8±3.2V |
| Lamba Akımı | 120/125mA (Typ./Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 23.4/25.0W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM238WR2-SPA1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (4 Lanes) |
| Panel için Giriş Voltajı | 10.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 670/840mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 6.7/8.4W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | LS Mtron - GT05Q-30S-H10-MN, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
