Genel bakış
Şartname
LM240WU6-SDA1

LM240WU6-SDA1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM240WU6-SDA1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM240WU6-SDA1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM240WU6 (SD)(A1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM240WU6-SDA1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 94 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.090×0.270 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.270×0.270 mm (H×V) |
| Ağırlık | 3.50/3.70Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktif Alan | 518.4×324 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 523.4×329.0 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 546.4×361.6 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 18.8 (Max.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM240WU6-SDA1 Optik Özellikler
| Ekran modu | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 320 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 76% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM240WU6-SDA1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 71.17W (Max.) |
LM240WU6-SDA1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Şekli | 3 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 39K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 60/73.2V (Min./Max.) |
| Lamba Akımı | 350/700mA (Typ./Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 63/65.91 (Min./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM240WU6-SDA1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (4 Lanes) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 433/510/587mA (Min./Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 6.12/7.04W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | HRS - KDF71G-30S-1H(500), Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
| 3D Ekran |
