Genel bakış
Şartname
LP133WX2-TLA5

LP133WX2-TLA5 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP133WX2-TLA5 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP133WX2-TLA5 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP133WX2 (TL)(A5) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP133WX2-TLA5 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 113 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0745×0.2235 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2235×0.2235 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 286.08×178.8 mm (H×V) |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP133WX2-TLA5 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP133WX2-TLA5 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP133WX2-TLA5 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
LP133WX2-TLA5 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
