LP140WH7-TSA2

| Panel Modeli | LP140WH7-TSA2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH7-TSA2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 309.399×173.952 mm |
| Anahat | 326.8×211.55×4.1 mm |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 3 strings WLED |
| Sinyal Arabirimi | eDP (1 Lane) |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com LG Display LP140WH7-TSA2'in özel stoklama distribütörüdür.
LG Display LP140WH7-TSA2 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
LG Display LP140WH7-TSA2 pdf veri sayfası için ya da LG Display LP140WH7-TSA2 ya da diğer LG Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LP140WH7-TSA2 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
LG Display LP140WH7-TSA2 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
LG Display LP140WH7-TSA2 pdf veri sayfası için ya da LG Display LP140WH7-TSA2 ya da diğer LG Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LP140WH7-TSA2 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LP140WH7-TSA2" için ilgili anahtar kelimeler
- LG Display LP140WH7-TSA2
- LP140WH7-TSA2 veri sayfası
- LP140WH7-TSA2 resmi
- LP140WH7-TSA2 fiyatı
- LP140WH7-TSA2 distribütörü

