Genel bakış
Şartname
LP140WH8-TPD1

LP140WH8-TPD1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP140WH8-TPD1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH8-TPD1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP140WH8-TPD1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 112 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 309.4×173.95 mm (H×V) |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP140WH8-TPD1 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP140WH8-TPD1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LP140WH8-TPD1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
LP140WH8-TPD1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (2 Lanes) |
| Arabirim Türü | Connector |
