Genel bakış
Şartname
LP141WX1-TL02

LP141WX1-TL02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP141WX1-TL02 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP141WX1-TL02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP141WX1 (TL)(02) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP141WX1-TL02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 107 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0791×0.2373 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2373×0.2373 mm (H×V) |
| Ağırlık | 425/440g (Typ./Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%) |
| Aktif Alan | 303.74×189.84 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 306.76×193 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 319.5×205.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 5.5 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP141WX1-TL02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 185 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 350 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.80/2.00 (Typ./Max.)(13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP141WX1-TL02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 5.9W (Typ.) |
LP141WX1-TL02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 15K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 640/675/880V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 2.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1180/1415V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 4.5/4.7W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP141WX1-TL02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | TBD |
| Panel Güç Tüketimi | 1.4W (Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-XB30SR-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
