Genel bakış
Şartname
LP150E07-TL02

LP150E07-TL02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP150E07-TL02 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP150E07-TL02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP150E07 (TL)(02) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | Nitto Denco ARC150T polarizing film |
LP150E07-TL02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1400(RGB)×1050 (SXGA+) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 116 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0725×0.2175 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2175×0.2175 mm (H×V) |
| Ağırlık | 535g (Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Aktif Alan | 304.5×228.375 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 307.5×231.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 317.2×241.4 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.0 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP150E07-TL02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 350 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 2.00 (Max.)(13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP150E07-TL02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 5.4W (Typ.) |
LP150E07-TL02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 630/665/860V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 4.0/4.4W (Typ.Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP150E07-TL02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 420/484mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.40/1.74W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | LS Mtron - GT101-30S-HR11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
